Mimi01 Creative Commons License 2005.09.16 0 0 54

Szia!

Aki az üzletet akarja nyitni a ház földszintén, az én vónék:-) Meg aki fizeti már a hitel részleteit, az is:-(((((((((((((((((((

Egyelőre elég erősnek érzem magam, de kezdek már most belefáradni az egészbe, pedig még el se kezdték.

Már a tervezőnél kezdődtek a problémák, ugyanis egy adott meglévő alaprajz alapján teljesen megterveztem mindent, szinte készen megkapta a tervező, mégis 5x kellett visszadobnom, hogy nem jó. Pedig neki a rajzom alapján csak a falakat kellett behúzkodnia számitógépen az én rajzom alapján.

Utána kezdődött a kivitelező utáni hajsza. Az elsőtől kaptam egy 2!!!! oldalas kézzel irott árajánlatot. Ezt az uriembert egyből el is zavartam. Most az 5. kivitelezői árajánlatnál tartok:-((((((

2 víz-gáz, fütésszerelőtől kaptam árajánlatot, az egyik 1,8 milliósat adott, a másik közel 4!!!!!!!!!!!!!! milliósat. Szóval a szakik nagyon dobálóznak a megrendelők pénzével és ez elkeseritő:-((((

Sajnos a pénzforgatásban nem vagyok annyira bátor, nem értek a tőzsdézéshez, félek, hogy elvesztem azt a pénzt, amink az épitkezésre van félretéve.