EdgE Creative Commons License 2005.09.08 0 0 27879
16 meccs (ebből csak 8-at játszott végig, 3-mon lecserélték és 5x csak csere volt - ált. egy félidőt játszva)
Ezalatt mégis lőtt 8 gólt!

Fontos gólja tétmeccsen:
Magyar - Lett 0-1-nél 2 gól
Magyar - Lengyel 0-1-nél 1 gól
Magyar - Izland 2-2-nél győztes gól.

Ha csak a tétmeccseket nézzük: 9 meccs (2x csak egy félidőt játszott) / 5 gól!

Annyira rossz, hogy egy életre el kelljen üldözni?
Én nem azt mondom, hogy MOST játszatni kéne, de tényleg úgy gondolja a többség, hogy egy életre kijátszotta magát a válogatottból és a 2008-as EB selejtezőkre is el kell felejteni. Ti figyelemmel követtek minden válogatott meccset????
És az U21-es meccseket? Nem tudom ott hány gólt lőtt, de elég sokat. (mesterhármasok, mesternégyes, ilyesmi...biztos ilyet sok csatárunk fel tud mutatni)

A 18 felnőtt válogatott meccséből 4-5-re lehet azt mondani, hogy rosszul játszott.
Tényleg úgy gondoljátok, hogy ilyen arány nem mondható el a többi csatárunkról???????

Főleg akkor kezdték el őt kikezdeni a szurkolók, amikor horvátok, v. svédek elleni idegenbeli meccsen nem játszott jól.
Arra azért remélem visszaemlékeztek, hogy Szabics volt egymaga elől (úgy mint most Torghelle és a középpályáról még csak véletlenül se kapott labdákat).
Én különösebben nem vagyok egy Szabics fan, de csúnyának tartom ahogy itt egyesek egyik pillanatról a másikra 180 fokban ellene fordultak. Egy éve még Isten volt, most meg már Kovács Péterrel, Dombi Tiborral, Egressy Gáborral említik egyszinten Szabicsot (mármint válogatottbeli szereplésre értve)

Talán ő nem egy Kovács Péter, akit szégyenszemre el kéne zavarni a válogatottól a szurkolóknak! 1-2 dolgot tett ő már a válogatottért!!!

De ezeket most csak én gondolom így??????
Remélem nem!
Hajrá Szabics én szurkolok neked, hogy újból visszatérhess!

(UI: egyébként nem hiszem, hogy Szabics kevesebbet tett a klubcsapatában tavaly,mint pl. Torghelle)
Előzmény: bagira11 (27865)