lakos Creative Commons License 2005.09.06 0 0 84
Nem az a baj, hogy hülyének nézik az embereket, hanem, hogy az emberek nagy része tényleg hülye:) Jelenlévők persze kivételek! meg a gyevi bíró!.

Aztán mi van ha hirtelencsak mondjuk nem lesz állása, mibűl fizeti a lakás, kocsi, házimozi, kanapé részleteket? Bármikor megtörténhet és bárkivel.
Engem már tettek utcára pályafutásom során, úgyhogy tudom milyen hirtelen állás és fix jövedelem nélkül maradni.
Nekem is van hitelem, a lakásra meg a kocsira is. De direkt úgy kalkuláltam és ehhez igazítottam az igényeimet, hogy összeadva 35 ezer ft-nál nem tesz ki többet a havi törlesztés ezekre. Mert ha hirtelen mondjuk kirúgnak, és egy darabig netán nem találok rendes állást, akkor havi 35 ezret, meg még mellé valamennyit amiből úgy ahogy meg tudunk élni, annyit csak-csak össze tudok szedni, akármilyen alja, fizikai, akár feketemelóval, elmegyek biciklisfutárnak vagont pakolni, árkot ásni vagy akármi.
Node havi 80-100 ezres törleszéseket, amiket föl bírnak venni mostanában??
Úgy vagyok vele, hogy azért nem mindegy, hogy 35 ezret nem tudok hirtelen kifizetni vagy 80-at, bármilyen hülyén hangzik is így elsőre:)
Előzmény: Caipi (83)