Bering de la Cruz Creative Commons License 2005.08.31 0 0 8862
"Almost fine your idea" Kezdhetném igy is a mondatot, de nem kezdem. Az a szállitmányizó cég amelynek az adatait elküldtem neked.....Úgy müködnek hogy: Amikor az ebay.com-n vásárolsz valamit akkor szállitási cimként az Ö telephelyüket jelölöd meg
cimként illetve a te nevedet hogy ott a fogadó cég tudja hogy kié lessz a küldemény. Ök berakják a motyódat a konténerbe amikor az megtelik,becsukják az ajtaját, kimegy a kikötőbe elhajózik bizonyos időn belül. Megérkezik egy speditőr céghez akinél kipakolják egy nagy raktárba...elmész érte kifizeted a szállitást, és elviszed haza. És azt mondod "konténer a barátom":)))) Honnan tudod hogy odaért az Amerikai szállitmányozó céghez a motyó stb stb??? Onnan hogy kéred az eladót hogy tracking numbert küldjön amelyem keresztűl tudod követni a küldeményed.....
Mindezek elött természetesen fel kell venned a kapcsolatot a szállitmányozó céggel illetve az ott emlitett személlyel.

UI: a dobozokat csak azért linkeltem be mert USPS külön egységdobozokat ajánl a "power sellereknek" az ebay.com-n szóval akiktől én vásároltam cipőt,inget, stb azok általában igy küldték a cuccot nem ujságpapirban..stb. Aki FEDEX, vagy UPS-sel küldte az is normálisan bevolt csomagolva.


Kézcsók
Beringed
Előzmény: mariska_xx (8860)