MECSI Creative Commons License 2005.08.29 0 0 323

nagggggyon jó ez a célgép, teccik.

Elcipelgetem ezt a topicot, meggyőződésem hogy lesz még akit érdekel akkor neki már könnyebb lesz a dolga, ezért nem hagyom süllyedni, addigis beollózgatok amit tudok hogy érdemes legyen naponta megnézni. (az egyik Tatrás haver SK ban 2 évig irogatott tuning témában és nem talált az ortodox Tatrások közt megértésre, egyszercsak a semmiből előkerültünk még páran akiket érdekelt a téma, azóta már van külön Tatratuning portál)

Úgy döntöttem hogy webhely híjján, meg webszerkesztést eddig még nem csinálltam, felrakom ide az építés folyamatát képekkel meg mindennel ahogy haladok, (feltéve hogy a donor életképes lesz, már nagyon ke kéne mérnem a kompresszióját de most is a hétvégét végigdolgoztam, csak enni meg aludni voltam otthol de abból is csak keveset.)

Ha meg neaggyisten döglött a donor vagy más egyéb akadálya lenne akkor is gyűjtögetek még némi infot aztán eccercsakösszejön.

 

Ami a láncot illeti már múlnak a kétségeim, csak az ott nyilván nem valami 5.1es vagy mittudoménmilyen anyagból van.

Előzmény: Mnagy (319)