AdamG Creative Commons License 2005.08.25 0 0 199

Sziasztok,

 

orommel olvasom a hozzaszolasaitokat a Dallas Forumban, regebben elegge haldoklott a forum, de mostanaban sokan hozzaszolnak es sok uj informaciot is megtudtam (sajnos ezek elsosorban a halalesteket jelentik). En is nagy rajongoja voltam a sorozatnak, de erdekes modon magyarul nem sokat neztem, nagyon nem tetszett az otlet hogy a szereplok neveit megvaltoztattak, a hozzaszolasaimban en szeretnem a "JR" es "Sue Ellen" karakterneveket hasznalni, remelem ez nem baj. A sorozatot eloszor magyarul, majd joval hosszabban nemetul, es vegul az utobbi evekben eredetiben, angolul nezem. Az USA-ban a Soapnet csatornan ismet figyelemmel kiserem a sorozatot, valamint az elso 2 evad is megvan DVD-n, az 1-es regiokodos DVD (USA, Kanada) szerintem jobb, mert a Soapnet Reunion Special is rajta van 2003-bol. Nagyon sok reszt felvettem DVD-re a Soapnetrol, valamint tavaly a "Reunion to Southfork Special"-t is a CBS-rol. Kedvenc sorozataim meg a Dynasty (Dinasztia, TV3-on ment, de nem adtak le egszben, Joan Collins magyar hangja szornyu rossz valasztas volt szerintem), Knots Landing (Dallas testversorozata, Unter der Sonne Kaliforniens a nemet cime, ebben sok par Dallas karakter is szerepelt az elso evekben), de szerettem a Falcon Crest, Twin Peaks, Melrose Place, I Dream of Jeannie, Bewitched, stb. sorozatokat is.