esztike11 Creative Commons License 2005.08.24 0 0 122

malena,

én azokra gondoltam, akik egyáltalán nem szeretnének gyereket, eleve elzárkóznak a gondolattól!!! nem azokra, akiknek nem lehet, ez óóóóriási különbség! Nem mindegy.:-(

én vagyok akkor totálisan más, mint a többiek. Ém mindig olvadoztam a kisgyerekek láttán, kamaszkoromban is, mindig mondtam is szüleimnek, milyen kár, h késői gyerek vagyok, mennyire jó lenne egy kistesó ( akivel mellesleg játszani is lehet ), egy bátyám van, aki 9 évvel idősebb nálam ( ennyi ideig nem jöttem össze:-( ). Sose volt kérdéses, h szeretnék gyerekeket, minimum 2-t.( Ezért is lettem tanár.:-) )

Én mondjuk ilyen szempontból abszolút a konzervatív fajtába tartozom. Legyen családom, férjem, akivel nagy szerelemben élünk, nagyon okos legyen, a szakmájában ügyes, sikeres, felnézhessek rá, (sokkal-sokkal-na jó, ez nem olyan fontos, de hála így van:-)) többet keressen nálam, imádja a gyerekeit, igazi társam legyen mindenben, stb. Teljesült is ez a vágyam!:-) Szerencsére.:-)

DE messzemenően elfogadom, tolerálom azt, aki nem így gondolkodik. Nekem az oszttalin az esett szarul, h egyszerűen, olyan levagyszarva fílinggel árasztottak el, kicsit sem voltak toleránsok, úgy viselkedtek, mintha velem nem lehetne másról beszélni már, pedig egyáltalán nem így van és sajnáltak. Frankón.:-( Én meg őket, inkább a toleranciahiányuk miatt.:-(

Ezért élvezi sok-sok fiatal ( többgyerekes )anyuka ilyen lesajnáló pillantásokat.:-(((

Előzmény: Törölt nick (119)