tommystar Creative Commons License 2005.08.19 0 0 194
De jó, hogy így felpörgött a topic, bár az szomorú, hogy halálesetnek kellett ehhez történnie.

A szinkronhangokról meg sem emlékeztünk, Samanthát Jockey is követte... :-(((

Érdekes amit így írsz a sorozat végéről (hogy nemigen emlészel rá), nekem az ugrik be erről, hogy nagyon sok ismerőm nem nézte már a végefelé (én mindig, én voltam a nagy Dallas-felelős), és folyton mondták, hogy az utolsónál szóljak.
A vége már nálam is eléggé kiesett, pedig még az ARD-n is néztem, amikor az m1 kezdte ismételni szinte vele egyídejűleg a német Kabel 1 is műsorra tűzte, elvileg náluk még akár mehet is. Télleg röhej, hogy a magyar tv-k nem akarják végig adni...

Egyébként az amazon szerint az első 2 szezon a UK-ban is kijött már DVD-n (a 3. szept 26-án) tehát akár kettes régióban is megvásárolható.

Még egy elhunyt szereplő az eszembe jutott, habár nem volt olyan jelentős, Christopher Stone (Dave Stratton-t játszotta 81-ben, amikor a Gazdagok és szépekes nő Susan Flannery nálunk Leslie Stewart próbálta szivatni Jockey-t.) 95-ben halt meg szívrohamban, nálunk leginkább "Az új Lassie" c. sorozat apukájaként maradhatott meg...

Előzmény: Törölt nick (191)