spenótzöld proletár Creative Commons License 2005.08.16 -1 0 153

"A Szemét Demagóg Szutykok létrehozta a Szakállas bácsi díjat. Voila! Micsoda kreatív kezdeményezés... Merthogy sérelmeztek egy bizonyos roppant találó beszólást, :DDD

Ugye a fent említett nívós díjat azok kapják, akik rasszisták, érzéketlenek, nőgyűlölők vagy homofóbok. Verem a seggem a földhöz a döbbenettől... (csak nehogy alattam legyen valamelyik közülük, mert akkor bebuktam:))) Ezek mi mindenre ráérnek wazze, a mi adónkból!!! Bár amennyi idióta ott van, jobb ha tényleg nem dolgoznak, így talán nem csinálnak annyi kárt...

Gusztos(talan) liberó már át is adta TOMCAT-nek a díjat a rasszista kategórában, amiért is kapott egy remek pólót BALFASZ felirattal (grat Tomcat, irigylem a humorodat:)))

Hát szóval én is szeretnék egy díjat létrehozni: a NAGY MAGYAR NÉPI CSERÉPEDÉNY (KÖCSÖG) DÍJAT!!!

 

Akik kapnák: 1) kereszténygyűlölők (akiknek a keresztények rohadt fasiszták, vaskalapos gazemberek, horthysta, revizionista, idejétmúlt dogmákkal fertőzött piszkok, s különben is de jó, hogy megdöglött a pápa) 2) heterofóbok (akik úgy vélik, hogy a nő-férfi kapcsolat idejétmúlt, avítt hülyeség, az az igazi, ha 2 leszbi cica nyalja egymást, illetve a homokosok dugják egymást kajakra seggbe, esetleg egy kis pedofília is belefér) 3) a hungarofóbok (akik a magyar jelképeket gúnyolják, akik szerint a szlovák, román, zsidó, cigány, stb. érdekek előbbre valók, mint a magyaroké, különben is úgy kell nekünk Trianon, meg tetves szittyamagyarok) 4) pszeudo-antifasiszták (akik mindenhol és mindenben a rasszizmust, az antiszemitizmust látják és persze azonnal nyálat folyatva fröcsögnek a jobboldalra mindenféle szutykot

Nos, én egyelőre nem jelölök, várom javaslataitokat:)))"

 

jobbik.hu