Destroyah Creative Commons License 2005.08.08 0 0 7766

Hi mindenkinek!

 

Most bukkantam erre a fórumra csak sajnos. Egy ideje makettező/újra/kezdőként barkácsolgatok itthon :). Pár autót csináltam mostanában, de a hajók felé fordult most az érdeklődésem/apám hőskorában profi volt, talán ezért/. Két dologban kérném a segítségeteket.

1. Ma szereztem egy Revell/ Queen Mary-t. méretarány1:570. Bontás után alaposan végignéztem a szettet és eléggé elkámpicsorodtam, mivel egy deka plexit nem adnak hozzá. Kérdésem az lenne, hogy a hajó oldalán lévő rengeteg kis kabinablakot, a parancsnoki hídon az ablakokat, meg úgy nagy általánosságban az üvegfelületeket mivel pótolhatnám? Van ahol a terület annyira kicsi, hogy a fólia pl nem jöhet szóba. Ehez várnám az ötleteket...

2. Olyan helyen lakom, ami eléggé kiesik mindenhonnan /Békés megye/ a legközelebbi makettboltba is csak nagyritkán tudok elkeveredni... Gondom az hogy maszkolószalagra lenne szükségem. Lenne vki aki postai utánvéttel küldene nekem jó minőségűt? Minden költségét állom, az sem érdekel, ha rátesz a bolti árra, csak legyen már itthon, mert elegem van a celluxból:DDDD

 

Minden segítséget előre is köszönök és jó makkettépítést mindenkinek...Mától valszeg állandó látogató maradok a topikban :D