Leadfoot Creative Commons License 2005.08.08 0 0 2530
Pár szó a közlekedésről, ha nem nagyon OFF:

Szóval írtam már, hogy a repnapkor dugó van, ez ellen nem igazán tehet semmit se rendőr, se szervező. Én nem tapasztaltam, hogy kisebb lett volna a dugó, mint 2003-ban. Ahogy már mondtam, 5:20-kor indultunk Pécsről, és 9:50-re értünk oda (ekkor álltunk be a parkolóba), pedig nem mentem túl lassan.

A rendőrségnek egyvalamit tudok felróni: nem tettek semmit a leállósávban előzők ellen az M5-ösön. Szép kis dudakoncertek voltak, mikor 1-1 ilyen díszpinty (szégelljék magukat) végigment a sor mellett. Mögöttünk pár autóval egy hapsi megunta, és eljátszotta az önkéntes rendőrt: kihúzódott a leállóba, és ott araszol szépen a sorral. A hátrulól jövő leállóság-huszároknak meg még volt pofájuk dudálni rá... Sokért nem adtam volna, ha jut párszáz méterenként egy rendőr, aki az ilyeneknek helyben megírja a 10ezres csekket...

Azt is írtam már, hogy vagy 1 és 1/4 óra volt, csak még a parkolóból kijutottunk (a főbejárattal szemben lévő réten parkoltunk). Akkor is csak jobbra, mentünk egy kört és úgy jutottunk vissza a főútra. Láttuk, hogy már szinte minden parkoló üres volt, kivéve azt az egyet (a kijárata elég rossz helyen, csomópontban van, talán ezért). Szóval legközelebb nem oda érdemes parkolni...
Előzmény: Ramius (2526)