DJG
2005.08.08
|
|
0 0
6
|
Az utolsó mondatod általában nem mindig helytálló, de a HP-re mindenképpen. Manapság olcsó HP-t venni nem életbiztosítás. A drága, professzionális termékeik jók, de ezek az olcsók nem. A régi 4-es szériával egy napon sem lehet említeni ôket. Ahogy mások is mondták, a legfontosabb, hogy tálcából vegye a papírokat, akkor is, ha emiatt valamivel többe kerül. Üdv, Gábor |
|