nemeth99
2005.08.07
|
|
0 0
4
|
Köszönöm szépen a segítséget.
Megnéztem a Samsung most akciósan az Auchanban 24.990 Ft míg a HP 26.000-27.000 körül lenne. A toner a Samsungba 13.000 Ft, a HP-ba 12.000 és mind a kettőre azt mondják hogy 2000 lapot lehet vele nyomtatni 5%-os lefedettséggel. Tehát nagyjából azonos a lapköltsége és az ára mind a kettőnek tehát azért nem tudom. Vagyis tudtam mert kezdtek meggyőzni hogy a Samsungot válasszam (HP egyre szarabb és kifutó modell).
Valószínű hogy akkor a Samsung ML-1610-es modellje lesz.
nemeth9 |
|