ZE
2005.08.07
|
|
0 0
1
|
Nézd meg az árát, a lapköltséget (egy kellékcsomag ára/kinyomtatható oldalszám), és ez alapján döntsd el a kérdést; a HP 1010 kifutott modell, viszont több saját memóriája van (bár GDI-s nyomtató...); bár HP-párti vagyok, én itt a Samsung felé hajlanék, esetleg a HP 1015-öt nézném még meg. |
Előzmény: nemeth99 (-)
|
|