nemeth99 Creative Commons License 2005.08.07 0 0 topiknyitó

Most szeretnék venni egy alsókategóriás feket-fehér laser nyomtatót. Tapasztalatokat várok a két modellel (Samsung ML-1610, HP 1010) kapcsolatban. Melyiket válasszam? Esetleg hasonló árban egy jobb modell?

 

Segítségeteket előre is köszönöm: nemeth9