nemeth99
2005.08.07
|
|
0 0
topiknyitó
|
Most szeretnék venni egy alsókategóriás feket-fehér laser nyomtatót. Tapasztalatokat várok a két modellel (Samsung ML-1610, HP 1010) kapcsolatban. Melyiket válasszam? Esetleg hasonló árban egy jobb modell?
Segítségeteket előre is köszönöm: nemeth9 |
|