Törölt nick Creative Commons License 2005.08.06 0 0 382
"A Trianon ressztvevoi mar nem elnek megis arra szeretned felhivni a figyelmet hogy azert az igazsagtalkansagert felenie kellene valkinek es pedig miutan mar reg volt az elkovetok utodainak..."

Igen? És én ezt hol írtam? Mondtam, Mumu, a tököm tele van azzal, hogy te nekem mindenféle légbőlkapott érzelmeket és véleményeket tulajdonítasz, majd azokat úgy állítod be, mintha tény lenne. Nem, Trianonért csak Clemenceau-nak kell felenie, meg a másik három balféknek, remélem, forognak is a sírjukban. De hogy az utódoknak kellene feleniük, azt én nem mondtam és nem is gondoltam, mert teljesen irracionális gondolat, ennyi erővel engem is agyonlőhetnének a Holocaust miatt. És nem is azt mondtam, hogy höjj, höjj, foglaljuk visszaja Nagyamagyarországot, mert azért valami realitásérzékkel rendelkezem. Trianonra úgy is lehet(ne) emlékezni, hogy nem akarunk mindenkit halomra lőni, csak ez a balliberálisoknak valahogy felfoghatatlan. (Mondjuk ha belegondolunk abba, milyen gyűlölettel viseltet épp az az oldal azok iránt, akik nem vesznek részt az össznépi Holocaust-seggrepacsiban, talán érthető is ez a tény.)
Előzmény: Mumu (375)