pbence2345 Creative Commons License 2005.08.04 0 0 1193

A datumot szigoruan veszik, de az egyetemi igazolassal kiallitjak a kint tartozkodas idejere siman...felteve, ha nem olyan tyukeszu a holgy a pult mogott.

 

A csunyasagok alatt azt ertem, hogy legutobb ket erasmus diakot raboltak ki aveiroban, egymastol kulonbozo helyen is idoben. Ezek utan nem mert egyik lany sem egyedul maszkalni. Egy harmadikat pedig - allitolag - meg szexualisan zaklattak, de ennek nem mentem utana, hogy mi az igazsag.

 

Lisszabonban kiraboltak ket masik lany ismerosomet autofeltores utjan. Egy masik magyar srac is eleg szerencsetlenul jart lisszabonban egy gyorsetteremben....:-(((

 

Akkor ehhez hozzajon az a cascaisi vagy hol is pontosan tobb szazas huligantamadas, meg a vonatfosztogatas, azzal a 10 emberrel amit hallottam.

 

Szoval sajnos tortentek negativ esemenyek is, nagyon elovigyazatosan kell kozlekedni, kerulni a sotet szuk utcakat, rossz kinezetu bandak eseteben keruljuk oket, ertekekre nagyon figyelni amik veled vannak, stb. tehat kb, mint minden kulfoldi nagyvarosban szokasos ovatossaggal kozlekedjunk.

Viszontl lisszabonban es a tengerpartokon rentgeteg rendort lattam!!!

Előzmény: quilla (1191)