CsA Creative Commons License 2005.08.03 0 0 77

Ma megvolt az első, 1000 km-es szervíz.

Olajcserénél Shell Advance VSX4 10W-40 rész-szintetikus motorkerékpárolajat (API - SL és JASO MA) kapott a gép.

Elsőként meghúzta a váltókar rögzítő csavarját, állítólag több YBR-en is szükség volt rá. Állított a láncfeszességen, lemosta a láncot, majd leápolta Motul láncsprayvel. Megmutatta a légszűrőt, jóllehet semmit nem kellett vele csinálni. Állított a hátsóféken, ill. a kupplungkar holtjátékán. Nézte az első villát, első féket, gázmarkolatot, de azokon nem volt semmi állítani való, mondjuk az első villán nem is nagyon tudna mit. Kérésemre a hátsó lengéscsillapítókat utolsó előtti feszes pozícióba állította.

Lehet, hogy még nézett ezt-azt, de közben a kereskedés tulajával is beszélgettem és elképzelhető, hogy valamit kifelejtettem.

Mindig ha csinált valamit magyarázta, hogy mit és miért, mintha legközelebb már nekem kellene csinálni... :-)) Ez szimpatikus húzás volt, ha nem mondta volna, akkor kérdeztem volna... :-)))

9-re voltam bejelentkezve, 1/4 10 körül tolta be a motort a szervíztérbe, 10 körül már szerintem kint is voltam...

A számla végösszege 5800 Ft volt.

Összességében elégedett vagyok velük, hogy egy kis reklámot csináljak nekik, a Yamaha Máthénál voltam Debrecenben...

 

Neked volt még valami említésre méltó?

 

Üdv:

CsA

Előzmény: Túrázó Tibor (71)