Boszorka Creative Commons License 2005.08.02 0 0 317
Ma reggel ránéztem az ujság első oldalára (nem arra amit Tivadar olvas.:-))) Szóval ott van Puskás öcsi meg a kifizetetlen kórház számlák. Ettől aztán úgy felment a vérnyomásom, hogy csak na. Először is ő már 56-ban is dúsgazdag volt itthon. Híres a mondása, miszerint kis pénz kis foci nagy pénz nagy foci. Ettől függetlenűl "elmenekült" itthonról. Kint jól meggazdagodott ezt nem sajnálom tőle, mert nem a néppel fizettették meg az ő jólétét mint itthon. Aztán ki tudja miért hazajön a gazdagság legendájával. Most kiderül, hogy szállodaszámláit fizették, majd hozzájárultak a lakásvásárlásához na és a kútvölgyiben az emelt szintű ellátást is fizették eddig. Most meg 3 millióval tartozik a kórháznak. Kérdem én, aki szegényen mentem el, nem gazdagodtam meg, hazajöttem. Nekem miért nem fizetett senki semmit???? Miért tudtam én saját biztosítást kötni és miért nem volt hajlandó a férjemnek a kórház fizetség ellenébe sem normál szintű ellátást biztosítani??? Pedig mondta, hogy számlázhatnak amennyit csak akarnak!!!