areacode212 Creative Commons License 2005.07.26 0 0 19
Nagyon koszonom a reszletes leirast!!!!! :)

Azt hiszem ezekbol mar, most tobbet tudtam meg , mint 2 napi internetes keresgelesbol... Igy teljesen specifikusak a dolgok, mert ami neked feljott valoszinu nekunk is kerdes lesz.

A fenykepzogep kerdese az erdekes lesz mivel a baratnom is meg en is hobbi fotosok vagyunk /digital/ altalaban 2 gep meg egy laptop az amivel elindulunk nyaralni.....

Azt hiszem, Nazca, Paracas: mindenkeppen bele kell ejtenunk az utvonalba mert oszinten szolva eddig azt sem tudtam , hogy ezek Peruban vannak.

Azt hiszem eloszor is tuzetesebben megnezek egy terkepet mert a helyek amiket emlitesz egy kisse behelyezhetetlenek igy terben egyenlore :)))))))))

Igazabol jovore tervezunk haza koltozni az usabol es meg europaba erkezesunk elott szeretnenk megnezni Peru-t meg a carribok valamelyiket. ugyhogy olyan 2 het korul tervezzuk az utat.
A spanyolra azt hiszem jobban ra kell fekudni mert nagy segitseg lesz ha akarmit is beszelunk.

Amikor mondtad, hogy a dollart elfogadjak sok helyen es kis cimleteket vigyunk, akkor mennyire kis cimletekre gondolsz. Pl.: ez a 4sol-os taxi ut az mennyi dollaral egyenlitheto ki? Wow es most gorditettem vissza, hogy sol-ban adnak vissza....
Azt hiszem az utazas elott legalabb megnezem ,hogy hogyan is nez ki a sol... :)


most nekem is mennem kell kiszedni a ruhat a szaritobol...... jovok meg......

addig is koszi!

z:)
Előzmény: Babco (18)