Mumu Creative Commons License 2005.07.25 0 0 280

Nem hiszem.Van egy klub vezeto aki kenyesen ugyel arra hogy mindenki elmondhassa amit akar (a nacizast,,a komcsizast stb. ) ezert senkit sem erhet bantodas es van maga az ember Mumu  akinek mint Neked is van egy profilja, ugy erez ahogy ir es az mindnyajatoknak ismert. Soha nem engednem meg magamnak hogy valakit aki nem ert velem egyett  valamilyen modon hatranyos helyzetbe hozzam. De termeszetesen megengedem magamnak hogy mint vitatars minden ervemet kepviseljem. A komcsizas es nacizas az mind meg a tartalommal kapcsolatos eppen hogy  megengedheto jellemzes. Akkor kezdodik a problema mikor  szemelyes lesz a valasz tehat azt a szemelyt illusztraljak akivel vitaba vannak  (hulye vagy ,oreg vagy, tul fiatal vagy nem erted ) Ezzekert a megjegyzeskert  gondolom mindig is elengedtem innen egy nagyon szelid :nnaaa-t egyelore holott mar ok lenne a klub kovetelmenye szerint a kitesekeles. Ha jolemlekszem akkor is mikor egyzser tulzott es szemelíyesnek talatam a Neked adott valaszt.

Ugy erzem nekem meg ilyen esetbe sem szabad sajat erdekembe olyan erzekeny lenni ( csak egy bizonyos limit felett amely magasabb mint a tagoke,de termeszetesen van ) igy csak  riposztaltam a klubon belul..

Bizony nem konnyu egy idoben a klubot fenttartani es resszt is venni benne.Remelem segit ebben a szakmai tapasztalatom.

Mi itt eddig jol vagynk egymassal minden kimondottan ellentetes velemenyeink dacara, erre buszke is voltam eddig.

A szemelyeskedes mindig ervelesi impotencia. Ez itt , kimondottan vita klub tehat mar a termeszetes felallasa is az hogy nem vagyunk mindnyajan egy velemenyen.De nagyon alacsony az a nivo  ahol ha nincs mas valasz akkor nem marad csak a  "...de Te csunya vagy " 

Előzmény: Törölt nick (279)