Oker Creative Commons License 2005.07.22 0 0 702

helló-helló

hazajöttem balcsiról, jó volt igen, köszi, ja. megnézem levelem, írnak a táboros arcok. megnézem az indexet, ott is. de jó :) telómon is érkeznek az smsek, pont mint tavaj ilyenkor: "már csak kurva xy idő van táborig!!!" és hasonlók...

én most pörgök körbe-körbe a városban mint a motorolla, csináltatok gyűrűt, aranyat, veszek szalagot, madzagot.

viszont fasza, mert idén minimalizálódik az "eldzsaszunk a hobbiboltba, és azon tökölünk, mit kézművezzenek idén a gyerkők" program - zsófi asszondja, kurvasok minden maradt, szal' zsír.

még a gyóccertár lesz egy pont, de ez se tuti. úgyis utálom a szagát :)

viszont azon kapom magam, hogy szinte semmi egyéni játéktervvel nem készülök táborra. durva nem? egy köpenyt varrattam egy ismerőssel, oszt' ennyi. ez lesz a második olyan évem, ahova nem faragok semmit. az első ilyen az első évem volt annó 1999. hmm. szerintem ez az igazi öregedés. tudom mi leszek (mint tavaj, mert megérdemlem :)) tudom h az miként vélekedik a dolgokról, aztán várom majd a szituációkat hogy lehessen rá reagálni. meglepődöm magamon.

egyébként ha igen, akkor augusztus vége felé fog felpörögni ez a fórum. but who knows?

okervoltam.szia

Előzmény: kokashu (701)