Polgárőr Creative Commons License 2005.07.22 0 0 7316

Üdvözletem Mindenkinek!

 

Ezt most találtam a rakosmente.hu-n. Érdekes és sokakat érintheti aki az éjszakában közlekedik a BKV-val. Kimentettem a minket érintőket akit viszont bővebben érdekel azok nézzenek utána. A BKV. hu-n is fenn van valószínüleg.

 

Viszonylat

Végállomások

és rövid útvonalleírás

Követési idő

911

Rákoskeresztúr, vk. – Pesti út – Kerepesi út – Rákóczi út – Attila út – Moszkva tér – Törökvész út – Csatárka út (körforgalom) – Moszkva tér

120 p.

921

Rákoskeresztúr, vk. – Pesti út – Kerepesi út – Rákóczi út – Attila út – Moszkva tér – Böszörményi út – Fodor utca - Istenhegyi út – Normafa

120 p.

956

Rákoskeresztúr, vk. – Pesti út – Kerepesi út – Rákóczi út – budai rakpart – Batthyány tér – Hűvösvölgyi út – Pesthidegkút, körforgalom

60 p.

969

Rákoskeresztúr, városközpont – Pesti út –
Zrínyi utca – Péceli út – Pécel, Kun József utca

60 p.

980

Rákoskeresztúr, városközpont – Baross utca – Csévéző utca – Pestszentlőrinc, Szarvas csárda tér

30-60 p.

997

Rákoskeresztúr, városközpont – Pesti út – Csabai út – Péceli út – Zrínyi utca – Sáránd utca – Pesti út – Rákoskeresztúr, városközpont

30-120 p.

998

Rákoskeresztúr, vk. – Ferihegyi út – Naplás út – Gyöngytyúk utca – Cinkotai autóbuszgar. – Cinkotai út – Pesti út  – Rákoskeresztúr, vk.

30-60 p.

 

Kellemes hétvégét Kívánok!!!