peetr04 Creative Commons License 2005.07.22 0 0 273
Sziasztok!

Tárnokon az öreghegyen lakunk és mostanság nagyon eldurvult a szőlőhegyi utón a szeméthelyzet. Mivel nem járnak arra kukás autók van két konténer ami azt a célt szolgálja "elvileg", hogy a környéken lakók a háztartási szemetet oda helyezzék. Ezzel szemben boldog boldogtalan oda hordja a szemetét, szerintem még a környező településekről is. Ez idáig még nem is lenne olyan nagy probléma, ha eltudnák szállítani. De mostanában valahogy akadozik a szállítás, vagy nem győzik és az ott a konténerek köré lerakott szemetet (mivel bele már nem fér) a kutyák és állatok szana szét hurcolják. Ennek következtében a konténerek 100m-es körzetében szana szét van a mindenféle hulladék még a szőlőhegyi úton tovább felfelé is. Ráadásul az üres konténert ma már a helyére sem tudták visszarakni és lerakták az út közepére, úgy kell ett kerülgetni. Régebben volt aki foglalkozott a dologgal, legalábbis környezetvédelmi felügyeletes emberek figyeltek ezekre a dolgokra, de mostanság ők sincsenek már, gondolom mert nem fizetik őket.

NA szóval csak mérgemben írtam ide mert egyre rosszabb a helyzet és szerintem nem foglalkozik vele senki.

Üdv.