zsebibébi Creative Commons License 2005.07.21 0 0 31

Hidd, el és még nagyon finom volt:)

Láttam én már (más fórumokon) olyan hozzászólásokat, hogy már a szörnyülködni sem tudsz rajta egy idő után, egyszerűen kirobban az emberből a nevetés. Tény mondjuk, hogy én sem művelődni jártam azokra a részekre, mert azért voltak ott is gyöngyszemek, amiket meg érdemes votl olvasni.

Ugyanakkor az ilyenfajta hozzászólások nem jelentik azt, hogy valaki ne lenne intelligens. Csak neki ilyen a stílusa.
Sajátos, ez tény:)

 

 

Amúgy ha hozzá lehet szólni, én is Lillafüredre és a kastélyszállóra szavazok, és mellette a tó mellett kicsit sétálva a pisztrágtelepre, valami hihetetlen romantika és csend lakik abban a völgyben...:) Akármilyen legyél, lusta és pihenős, vagy sétálós vagy túrázós, vagy aktívan sportolós, is minden megvan egy helyen. Kavés szebb hely van annál, mint amikor este a kivilágított kastélyt nézed és karnyújtásnyira mögötted terül el szerintem Magyarország egyik legszebb összefüggő erdeje. Egyszer voltam ott télen is, meseszép, és életveszélyes…onnan kijutni és oda vissza. Nem is értem, hogy azok, akik Bánkúttól még jóval arrébb laknak, hogyan élnek télen? Miből?:)

Előzmény: Farthinggale (27)