Gumicukor, igenis kell fikázni! Képzeld, nem fogok jó képet és bájmosolyt vágni akkor, amikor éppen át akarnak verni, és selejtes minőségű lakást építenek a seggem alá az én - nem kevés - pénzemből. Ha te ehhez még asszisztálsz is, az a te dolgod, én biztosan ezentúl is ki fogom nyitni a szám, ha elbaltáznak valamit.
Veszek egy lakást, rohadt sokba kerül, igenis elvárom, hogy megfelelően építsék meg, úgy, ahogy a műszaki leírásban is szerepel, ne verjenek át és ne hazudozzanak folyton. Mégis ezt teszik!!!!!
Nem akarok egy szarban lakni több tíz millióért!
És mi az, hogy jó munkához idő kell????? Erre akkor kellett volna gondolniuk, amikor "kitalálták" a határidőket. Ne legyél ennyire naív!!! Nem azért haladnak lassan, mert olyan kurvára gondosan és jól dolgoznak.... Álmodik a nyomor, mi? :)))