lemi Creative Commons License 2005.07.17 0 0 46

Talán szerencsétlenül fogalmaztam az "ugyan olyan stílus"-sal, az "olyan jellegü" megfelelöbb lett volna.

Én mindenképpen azon a nézeten vagyok hogy nem szabad belerondítani még jobban a tér képébe! Így is kevés az ami megmaradt, amit nem modernizáltunk, vagy tettünk tönkre.

Ne pancsoljunk bele abba amit az öseink hagytak ránk, az maradjon az ö kézlenyomatuk!

Képzeld el ha régi képek, könyvek, épületek restaurálásánál belevinnék a modern stílust! A modern technikát igen, de nem a stílust.

Ha nem tudunk megfelelöt a hiányzó épület helyére alkotni, akkor inkább maradjon foghíjas, amit majd benö a fü.

A 21. század stilusa, hangulata meg bármely más pontján a városnak megvalósítható, nem kell ahhoz pont a Szentháromság tere!

 

Az álltalad betett képekhez nemigen tudok hozzá szólni kivéve a budai vár, ahol nincs megtörve az összkép hangulata. 

A Magház megítéléséhez pedig nem elég az épület, hanem a környezetet is látni kellene amibe bele épült, hogy véleményt alkothassak (ami még messze nem biztos hogy helyes is:).

 

Üdv:)

lemi

 

Előzmény: mmBálint (33)