Ali70 Creative Commons License 2005.07.15 0 0 28

Persze,persze van igazság abban,amit leírtál,de hát azt hiszem,arra a verzióra még várhatunk egy kicsit (ha egyáltalán...).Egyébként abszolut logikus lenne valami ilyesmi tájékoztató a Balatonról,de én azért nem látom ennyire tragikusnak a balaton.hu-t.Programokról,szálláslehetőségekről,árakról (néhány kivételtől eltekintve) írnak.

A gond talán az,hogy nem egy helyen találsz meg mindent,hanem keresgélni kell a neten,jópár honlapot át kell böngészned ahhoz,hogy valami érdemi dolgot találj.Szóval tényleg ennél átfogóbb,összeszedettebb tájékoztatásra lenne szükség,de hát jelenleg ez van,ezt kell szeretnünk.

Snipperéknek szállas kell,valami megoldás,így kénytelenek ezekből választani.Egyébként vannak jók.

Júni végén,júli elején Almádiban voltam a családommal,egy korrekt kis nyaralót sikerült a neten keresztül kibérelni.Ugyan kicsit messzebb volt a víztől,de tiszta volt,egész jól felszerelt,gondozott kerttel,52.000 Ft volt 7 napra egy 4 személyes ház.Csak mi voltunk (tulaj nélkül),nyugi volt és az ügyintézéssel is minden rendben volt.A kulcsok átvételénél kérdeztem,hogy mennyi helyük van még nyárra,és azt mondták,hogy már csak egy hét,júliusban,úgyhogy azért idén is lesznek,akik a Balatonra mennek nyaralni.

A városban egyébként nyomát sem láttam a régi,"klasszikus" balatoni nyárnak,elég nagy a csend,kevés az ember,de ez talán betudható az akkori hűvösebb időjárásnak.Németek csak nyomokban,bár ha belegondolok,hogy milyen szinten voltak az elmúlt években átverve a többi külföldivel egyetemben,ezen nem is csodálkozom.Az éttermek üresek,az éjszakai élet a kijárási tilalom hangulatát tükrözi.Szóval ilyesmi volt a július eleji Balaton.

Ám ahogy Virág elvtárs mondaná:"Kicsit sárga,kicsit savanyú,de a mienk!"

Reméljük,lesz majd jobb is.

Előzmény: Danidek3 (27)