Johnny Boy Creative Commons License 2005.07.08 0 0 500
Nem nagyon szoktam fórumozni, de most mégis írok, mert ez a téma érdekel. Én egy rendkívül féltékeny férfi vagyok, két éve élek együtt feleségemmel. Féltékenységem részben abból ered, hogy feleségemnek igen változatos szexuális múltja volt, amelyet pontról pontra elmesélt nekem annak idején (jó néhány szerető, alkalmi kapcsolatok, egyéjszakás kalandok stb.) Ráadásul elvált nő, és mikor már titkos viszonyt folytatott velem az előző férje mellett (szerelmi háromszög) , utólag kiderült, hogy miközben velem is szexelt, odahaza is csinálta néha az exszel. Bár azóta hűséges hozzám, legalábbis elmondása szerint, illetve úgy tűnik számomra is, én mégis rendszeresen féltékenykedem. Ha meglátom egy idegen pasival, ha később ér haza valamiért, ha nem tudom elérni telefonon, ha a barátnőivel sörözni megy este valahová, rosszul vagyok az aggodalomtól és úgy érzem, nem tudnám elviselni, ha lefeküdne valaki mással. Ez az érzés állandó szorongást okoz nekem. Ugyanakkor azt vettem észre magamban, hogy csaknem vágyom arra, hogy egyszer sikerüljön elcsípnem, amint egy fickóval alkalmilag kefél valahol, ha egy olyan helyzetben látnám viszont, mint múltjának egyes történeteiben. Magyarán lehetséges, hogy szívesen végignézném, ha valaki nagyon megdugná, ugyanakkor valószínűleg ez igen rosszul is esne nekem és egy életre megundorodnék tőle. Gondoltam arra, hogy szándékosan előidézünk valami ilyesmit, de attól tartok, ez csak a képzeletemben izgató dolog, és amint azt látnám, hogy egy másik faszi a farkát belehelyezi, soha többé nem tudnék hozzáérni. Hát, ennyi az én történetem.