zogu
2005.07.07
|
|
0 0
6
|
Nem unatkozhat, ha ilyen gyümölcsöző munkásságot fejt ki. :DD
A kérdés az: igazságot szolgáltatnak-e ennek a szegény sofőrnek?
Vagy betömik a száját pár (száz)ezerrel, hogy hallgasson?
Esetleg "véletlen baleset" éri a szakértőt is, ha ragaszkodik az álláspontjához? |
Előzmény: Törölt nick (4)
|
|