stupiddog Creative Commons License 2005.07.04 0 0 266

te jó ég,ne engem kérdezz,én is először voltam Görögországban,és előtte hetekig itt -és a többi görögös topikban- kérdezősködtem mindenféléről.Köszönet tehát:nahát-nak,aszály-szalámi-nak,James-nek,Kakadú-nak,Stevie-nek,vattinak,Jacquesnak (elnézést ha vkit kihagytam,vagy rosszul írtam a nickjét)!

Szállásügyben amit tudok mondani:nagyon rákészültünk,voltunk az utazás-kiállításon/kár volt,semmi thassosról/ keresgéltünk neten,érdeklődtünk ismerősöknél,és feljöttem ide az idevágó topikokra,na ennek volt a legtöbb értelme.

Itt ajánlották a sziget honlapját,thassos.com vagy thassos.gr(én nem tudom hogy kell linket betenni,de majd biztos kiokosít vki,vagy megtalálod)szóval innen foglaltunk szállást e-maillel.Rengeteg van,és nahat szerint nem érdemes előre foglalni,én főidényre mégis azt ajánlanám,érdeklődjetek mélben.Nekünk előszezonra is csak felerészben érkezett pozitív válasz a kért időpontra,úgyhogy nem kockáztattunk,foglaltunk.De ha csak ketten mentek,sokkal nagyobb eséllyel találtok helyben is szobát.Ahol mi voltunk(nyugis,de drága hely Limenaria szélén),az már telített volt októberig,de a centrum környéke tele volt rooms/camere/zimmer feliratokkal 10 eu/fő 

Igyekszem még ma Thassosról friss személyes tapasztalatokat feltenni,légy türelemmel.

 

Előzmény: fakk1 (265)