karatna
2005.07.02
|
|
0 0
92
|
Tisztelt Mindenki! Szeretnék a Törzságyba betársulni, nem bánom ha próbaidöre is. Nyugdíjas tornatanár vagyok, irodalomszakon végeztem, de az élet útjai kifürkészhetetlenek... Augusztus tájékán éppen Magyarországon fogok tartózkodni, esetleges személyes találkozástól sem riadnék vissza. üdv -ka |
|