DeadFox
2005.07.02
|
|
0 0
90
|
T. Törzságy Grémium... ...csetlettem, botlottam és erre felé jártam. Majd egy ötlettől vezérelve valahol képes magyarázatot akartam írni, de kénytelen voltam rájönni - ez a terület számomra amolyan "zártosztály"... Mivel külső "orvosi" támogatásban, azaz beutalóval nem rendelkezem (azzal a kettővel ami előírásos) ... ezért kérném a helyi "vizsgálat" lefolytatását ellenem. Amennyiben megfelelően "betegnek" tartanátok úgy szívesen elterülnék szavaimmal köztetek... T. sztelettel DeglettRóka |
|