HA-SLN Creative Commons License 2005.06.28 0 0 58
Sziasztok! Én és a menyasszonyom kemény egy napot töltöttünk el a hétvégén Nyivice kempingjében. Szombat délelőtt indultunk, és estére tudtuk felverni sátrunkat a rettenetesen zsúfolt zajos kempingben. "régen" úgy 10 évvel ezelőtt jártam itt szüleimmel. az akkari tapasztalatokra alapozván választottuk a kempinget uticélul, de mégis csalódtunk. Nem volt ennyi lakókocsi, nem volt ekkora tömeg. No és én is fiatalabb voltam kisebb igényekkel, vagy nem is tudom..... Nyivice kempingje nálam elásta magaát azthiszem örökre....:-( Persze kellemes meglepetés is ért bőven: Az odafelé vezető út feltünően kultúrált, és már nem kellett az egykor kinyírós kanyargós úton haladnunk. Kemény 8 óra alatt leértünk annak ellenére, hogy többször megálltunk pihenni. Eleinte kicsit bántam a dolgot, hisz azért nagy kaland volt annó az utazás is. Féltem, hogy nem látunk annyi szépet, de micsoda kellemes meglepetés, mikor az autópályárólletérve fantasztikus szerpentinen üdülőfalukon keresztül haladunk. A híd látványa egyenesen fantasztikus. Király volt! Naplementekor haladtunk át a hídon, és megálltunk nyujtózni a híd tövében lévő kis parkolóban. Állat volt!:-)) Így jövő hétvégén, sőt ha lehet minél több hétvégén szeretnénk ide leruccanni. Már szervezem a családot, és a heverokat, akik szerencsére annyian vannak, hogy több kanyarra is lesz bőven utitársunk. A kérdés csupán az, és ebben kérnék tőletek segítséget is: "Ha Krk, és ha sátortábor!???? Szóval hol verjünk 2 északára sátrat?Szeretnénk pihenni, fürdeni, és persze csendben aludni. Nem kell éjszakai mulatás, nem kell koncert, csak a természet csendje! SZeretnénk fürdeni, jó kajákat főzni bográcsban, és persze amennyit tudunk a két nap alatt kirándulni. Ki melyik kempingre esküszik??? Laci