geszthi Creative Commons License 2005.06.24 0 0 976
off

Szinvonal a' la Ven csatalo (675) CSAK egyetlen (mai) napon !

MOTTO: (2005.06.23 20:40:27 (434))
Sokat kell még küzdenem, mire lemászok egy aljadék komcsi rágalmazó szintjére.

MOTTO 2: Az ilyen visszamásolósdi elveszi az ember jókedvét, mert kiderül mennyire korlátolt alakok orrát veri bele a saját szarukba.

Ismetles a tudas anyja. De ennyire? Junius 23 termese....

Mondtam már, hogy vedd be a gyógyszered te agyi és érzelmi nyomorék
Hogy szántszándékkal próbálkoznál rombolni, fel sem teszem rólad, ahhoz túl hülye vagy...

Hapsikám, le kellett mennünk a proli szintetekre, különben nem értenétek meg a mondókánkat.

Úgyhogy nyugodtan ordibálj föklfelé, vagy szólj valamelyik komcsi moderának, hogy tiltson ki, mert nincs agyad a vitához.

Semmire sem vagytok képesek. A világ nem látott még egy ilyen impotens bandát. csak szopni tudtok, de az nagyon.

Ez ám nem több mint a tökhülye kocsmai proletár agyi színvonala. Hogy a képviselőnek az a munkája, hogy benn üljön és nyomkodjon.

Ennyi ésszel csoda, hogy képes vagy írni. Ennyire kőostoba vagy?

Funkcionális analfabétának kelll gondoljalak, hogy csak a neked tetsző részt vetted ki az általam leírtból.

Te teljesen hülye vagy.

Te olyan buta vagy, hogy az elképesztő.

Bocsesz, de minden hülyével nem érek rá foglalkozni.

Sajnos kettőt is léptem gondolailag, mindig elfelejtem, milyen csökkent-képességűekkel szövegelek itt.

HOgy te milyen buta vagy. Nem gyúőzök csodálkozni. Nagyon nehéz felfognod, vagy nem kapod meg a fizetésed, ha felfogod?

Nyuszi Viki! Ennyire óvodás vagy?

Azt meg leszarom, hogy A nyalizás szabadsága honlapján hogyan mesélik tovább Orbán szavait azoknak a retardáltaknak, akik nem képesek maguk végignézni és felfogni a műsort.

Az a jó! Vannak ezek olyan hgülyék, hogy most minden médiájukban lehozzák, hogy jogerősen szoptak. A többi már csak blabla.

A hozzaszolasaid allando ket kifejezeset (te sem veszed be a gyógyszered) illetve a (szopas) beirasaidat mar ne is nezzuk mert tul sokszor kellene ugyanazt beirni...

on

Előzmény: Vén Csataló (373)