JÉGmadár Creative Commons License 2005.06.23 0 0 171

Nem volt ez azert olyan rossz, hogy ennyire aggodjal :)) Engem erdekel a kovetkezo resz. Egyetlen kritikam az, hogy H. egy kicsit tul hamar lesz joban K.-val, meg hogy igy eszebe jut a neve.

 

 

Egyebkent ma a Merengon boklaszva (miert jarok en egyaltalan ilyen helyeken?) felfedeztem egy szerzot, aki meg csak 14 eves, de "ahhoz kepest" tok jol ir. (ezt nem azert irom, mert lenezem a 14 eveseket, csak azert, mert eddig meg nem nagyon talaltam olyan irast, amit 14 eves irt es felkeltette az en venseges ven 27 evem erdeklodeset..:)) Mas stilus, mas erdeklodesi kor, mas gondok...:) Szerintem erdemes odafigyelni a feltorekvo ifju nemzedekre (is), ezert ajanlom

figyelmetekbe a Merengon http://fanfiction.srv.hu  Belldandy 2 novellajat (A karacsonyi bal - ez Neville-rol szol, Szerelem vagy valami hasonlo - ez pedig Bellatrix/Lucius) Vannak mas irasai is, a prefektusos regenye kicsit fura nekem, a tobbit meg meg nem olvastam, ugyhogy azokrol nem nyilatkozom.

 

 

 

OFF

Enahma, te igazibol gportal-szakerto vagy, csak nem tudsz rola. Hogyan sikerult eltuntetni a reklamot az oldal tetejerol? Minden gportaltulajdonos valasza erdekel.

Előzmény: milena85 (168)