friss nick Creative Commons License 2005.06.21 0 0 116

OFF

 

A vita folytatása előtt sztem Pupu számára kéne összedobni az elektrosokk kezelésre valót :))

 

Nem szoktam alpárian beírogatni mindenféle topikokba, csak nagy néha, de ez már igencsak kikívánkozott belőlem, ahogy az elmúlt hetekben Pupu több száz (ezer?) buta, demagóg és gyakran kifejezetten sértegető beírását olvasgatom.

 

Állítása szerint sokan ismerik személyesen. Ez az ember:

 

A.) nyugdíjas ex-párttag (saját bevallása szerint is továbra is szívesen éldegélne a Kádár-rendszerben), ezért ér rá mindenhol felütni a bomlasztó fejét, és mindezt kedvtelésből teszi?

B.) jelenleg is párttag8esetleg pártonkívüli szimpatizáns), és fizetésért csinálja ezt?

C.) ingyen csinálja és mellette alkalmazott - ez esetben kirúgnám, mert ennyi firkálás mellett hogy lehet dolgozni??

D.) ingyen csinálja, és a maga ura? - akkor kicsit irigylem a sok szabadidejét :))

 

És hidd el Pupu, nem a különféle témákban képviselt álláspontoddal van a baj, a vélemény szabad. Inkább azzal, hogy ezek bizonygatása érdekében görcsösen csúsztatsz, rombolsz, sértegetsz. Már szerintem legalábbis.

 

Nem kell válaszolnod, tanulva mások hibájából, én nem kezdek vitába veled, viszont cserébe nem is sértődök meg semmin, nyomathatod Te is a fikázást, ez egy ilyen délután :))

 

Ajj, bocs, de annyira jólesett már ezt megírni, csak dagadt a fejem a sok tereléstől, Pupu (meg pár kollega) ügyesen dolgozik.