tündy Creative Commons License 2005.06.21 0 0 474

 

Szervusztok.

 

Nő létemre írok ebbe a topciba, mert mégis kapcsolódik az én esetem a témához. A férjemmel jól megvagyunk, mindig is jól megvoltunk szexuális téren is. Házasságkötésünk óta sok év eltelt, a férjem sok "extrém" vágyam teljesítette, de én nem tudtam őt rávenni, hogy meséljen vágyairól. Pedig én is szívesen belementem volna az ő fantáziájának megvalósításába de mindhiába. Évek teltek el, gyermekünk született, aztán még egy. Aztán több mint 10 év házasság után a férjem kibökte végre, hogy mit szeretne, mi is izgatná, mire kiváncsi. Nos a férjem azt szerette volna hogy végig nézi, amint két másik férfival közösülök. Hát persze nemet mondtam. Aztán végül is beleegyeztem de csak azzal a feltétellel, hogy hátulról nem jöhetnek, csakis óvszerrel hatolhatnak belém és nem élvezhetnek el bennem. Így is lett  A férjem két számomra ismeretlen férfival jött haza azon a bizonyos napon. Nyaraláson történt amikor a gyerekek nem voltak velünk, az egyik férfi míg belémhatolt én a másikat a számmal izgattam, majd cseréltek, végül mindketten rámverték. A férjem végignézte, soha többé nem találkoztunk azokkal a férfiakkal. Bevalotta a férjem nagyon tetszett neki a dolog nagyon köszöni, és többet nem szeretne neki ez volt a vágy, őt ez izgatta, hogy lássa ahogy engem meg... Nem ítélem el a férjemet, azóta is kiegyensúlyozott házasságban élünk, hát ennyi lenne az én tapasztalatom erről a kérdésről.