Törölt nick Creative Commons License 2005.06.20 0 0 467

Gold X, ez a rejtett ferfi biszex vagy csak resze a kerdesnek...valoban felizgat amikor lattom elelvezni az asszonyt...s ha mar engem nem szop s nem nyalat, akkor talan massal megtenne (nem valoszinu).  De elvi sikon (bocs) a legizgibb az, ha ketten latnak el a dolgat..

 

Egyszeruen annyi jo helyet lehet dugni, nyalni, harapni, hogy egy no tenyleg elmenjen, hogy egy pasi nem ferhet mindenhez..

 

Tovabba, amikor mar nagyon be van gerjedve, akkor vegez a pasi, s johetne rogton egy masik aki befejezi s a no tobbszor megy el mig a masik ujratolt.  Szerintem ez biologia....

 

De annyira prud a kedveske hogy amig az alap gondomat, az oralis szex minden formajanak teljes elutasitasat, nem tudom feloldani, nem fogja nagyon mas dugni vagy elottem velem vagy nelkulem...

 

Ha ez megvaltozna, nagyon orulnek...mert akkor tutti nagyobbakat elvezne mint csak velem, mindegy hogy kulon kulon vagy harmasban...en mar itt tartok, o meg nem nyalat...borzalmas..de igy van...

 

Ami a ferfi biszexet erinti, lehet hogy egy ilyen prud no rastartol arra ha ket pasi van ott vele s foleg egymassal foglalkoznak, majd o beszall?  Ez altalaban a forditva van,hogy ket csaj van egymassal s esetleg oda engedik az extra pasit....

 

Mit szoltok ehhez?

 

 

Előzmény: gold-x (466)