nyirpet Creative Commons License 2005.06.19 0 0 409
Sziasztok... Látom, itt az utóbbi időben a legokosabb ember Zottjoghurt... Ért a dietetikához, a bio-élelmiszerekhez, a homeopathiás és egyéb gyógyszerekhez, kicsit a belgyógyászathoz, otthon van jogi kérdésekben és nem utolsósorban átlátja a network marketing (MLM) rendszerét is. Szóval (átlépve az eddigi vitmain készítményekkel kapcsolatos hozzászólásokat) jómagam kb. 3,5 évig építgettem MLM üzletemet a 90-es évek elején-közepén... Véleményem és tapasztalatom: senki nem kényszerít senkit, hogy belépjen valahova, ill. akarata ellenére pénzt adjon ki. Ha valaki valamihez csatlakozik azt sok okból, de önszántából teheti. Persze aki valamiért csalódott, alkalmatlan volt, rosszul mérte fel saját képességeit, később fikázásra adja a fejét, de ilyenek vagyunk... Nagy pénzt nem kerestem az üzletből (napi átlag 2 órai munkával havi 20-30e Ft), viszont sok jó ismerősre, sőt barátra tettem szert. Nem tett rosszat a képzés sem, hiszen az emberek közti kapcsolattartás, kapcsolatfelvétel tudománya mindenhol kamatoztatható. Bár abbahagytam, mert alkatomhoz nem áll közel az MLM, de kipróbáltam és visszatekintve nem bántam meg.