stupiddog Creative Commons License 2005.06.18 0 0 246

hát átgondoltuk,számoltunk,tényleg 2 nap,sajnos ki fog most maradni :(

 

Én már csomagolok!!!

ilyen kérdések merültek fel közben:nagy családra azért főzni is kell,minden napra nem fér bele a tavernázás,és hát ott a felszerelt konyha,szóval ha van vkinek ilyen irányú tapasztalata...Étolaj(sültkrumpli,palacsinta,fasírt stb.-ezekhez a hozzávalókat természetesen majd ott vesszük meg,de:kapható ott napraforgóolaj?,mert olívában kisütve ezeket nehezen tudnám elképzelni...)Cukor,citromlé az iszonyú mennyiségű jegesteához,ásványvíz,száraztészta,ezek szintén jók-e,nem drágábbak-e,bárhol kaphatók?Salátatálakhoz gondolom mindent megkapok,tejtermékeket is ott szereznénk be.

nem akarok én teljes spájzot cepelni,de úgy sem akarok járni,hogy vminek a hiánya vagy nagyon eltérő íze miatt rá kell szorulnunk a vendéglőzésre,amit itthon sem engedhetünk meg túl gyakran magunknak--én bármit megeszek,de a 3 gyerek sajnos még nagyon megszokásfüggő-,szóval nem szeretném,ha vki itt elkezdene gúnyolódni a magyar ételcipelési szokásokról,de örülök hogy a szállást-útiköltséget össze tudtuk hozni

 

más:időjárás,éghajlat ...mennyi meleg cuccot pakoljak? 9 napra remélem 1db/fő elég,vagy lehet ott is többnapos rossz idő nyáron? 

 

Előzmény: rudiandi (242)