Szipolyka. Creative Commons License 2005.06.17 0 0 19

 

> ami sztem mindnehol jo aron van es norbikompatibilis: bolti grillcsirke vagy a gyros a te baratod sztem:)

Ezeket szoktam is csinalni. Pont a heten volt grillcsirke. Igaz, igaz!

 

> figy mar..te kulfoldon elsz?

Jah, az übermencseknel nyomom harom eve

 

> akkro ugyesen ajanlottam neked magyar kajkat:::))))

Az nem baj, mindennek megvan az itteni megfeleloje. Annyira meg kepben vagyok Magyaro.-t illetoen, hogy tudjam, ezek alapjan mit keressek. Egyebkent nagyon jo otletek, koszonet ertuk!

 

> en lehet hoyg ennyihez kernek segitseget egy szemelyi edzotol...de komolyan...profin osszeallitana melyik geppel mennyit hoygan hanyszor..es a kajalast is beallitana.

Khm... Megtortent... A konditerem-berletben benne van akarhany felmeres es konzultacio, ezeket mindig kihasznaltam. Profi gyakorlatsor van, kajatanacsokat is kaptam - elvileg minden OK. Csak amit az edzo mond, azt nem tudtam tartani (marmint a kaja reszet). Nem eros oldalam az onuralom. Ezert is tetszik a Norbi. Marmint a modszere.

 

Jemi, neked pici gyereked van, ugye? Remlik, hogy megkukkoltam es nagyon tetszett, ezert jegyeztelek meg! A szules utan mi lett a sulyoddal? En pl akkor voltam 53 kilo, negy honappal szules utan, mind a ketszer. Aztan visszacsuszott, mar a 60-at nyaldosom... 162 centihez. Ez a felesleg is mind egy helyen van (comb-fenek regio). Felul hat a torna, alul nem...

Előzmény: jemi bigli (18)