jemi bigli Creative Commons License 2005.06.17 0 0 17

szio:)

nekem egy olyan 15 kilo minusz kene ahhoz hoyg beleferjek az oszi ruhaimba:::))eleg motivalo de a cukraszdazas sokkal kellemesebb:::))))(

egy oriasi kudarc vagyok az elmult idoben fogyas tekinteteben..egy eleg megszorito dietaval foygtam ugyan nemreg 4 kilot ami fontos votl mert atleptem azt a pszichologia kilohatart ami ala evek ota nem birtam lemaszni..de aztan csak zablas lett a nagy megszoritasok vege...de legalabb tudom, hoyg van elet a jelenlegi sulyom alatt is:::))))) (most 85 kilo korul vagyok es nem  2 m magas szal ez soooook:::))))))))

 

delutani ehseg..nagyon jol ismerem...ami bevalt: delelott es delben eleget kell enni...barnakenyeret, szendvicset, muzlit, durmtesztat..tehat 'JO' szenhidratokat...pedig akkor nagy a szam hogy oooo eleg nekem egy joghurt...de akkor mindig zabas a delutan...

 

hoyg megse legyen annyira draga irok nehany konkret pedat...barnakenyerbol szeltelt zacskos vollkorn kenyeret veszek...1-2-3 szelet eleg belole delben az ebedhez ha nem volt idom barnarizst fozni..(barnarizs zacskos instant..ezek 200 penz alatt vannak)csirkemell-pulykamedalion is megfizetheto..ha menzan kajalsz ahhoz nem ertek::)) de ott is biztos van fozelek feltettel vagy vmi csirkeszarmazek ami nem rantott..

 

az esti vacsorakhoz..en a tojast nem szeretem..csirkemellsonkat, bakonyi sovanyturot, naturjoghurtot vagy 0 %os edesitos joghurtot eszem de most mar igyekszem sima naturt enni..(sonakszeletre kenek turot..esetleg egy kis zoldfuszer vagy mustar..es feltekerem:) ha ez igy nem eleg akkor hamlet par szelet..ez iyg eleg laktato

 

tehat a delutani vercukorszitn zuhanast ami a szenhidratehseget okozza ki lehet vedeni 'vegyileg' ha jo szenhidratot kajalsz..en sajna stresszlevezetesnek (is) imadom az edesseget..ezen meg dolgoznom kell...de 3nap-max 1 het norbis kajalas utan lenyegesen merseklodnek ezek a 'balesetek'

Előzmény: Szipolyka. (16)