pitman Creative Commons License 2005.06.17 0 0 17
Igazad van, de ha valamit egyszer kibontanak és használnak, akkor annak mindenképpen nyoma marad.
Sajnos tényleg a bizalomra kellene épüljön minden, csak ez nálunk még nem divat.
Én személy szerint nem vennék olyan terméket, melyet nem én bontok fel. Így is lehet rossz, de legalább nem attól, hogy előttem valaki valamit mahinált vele. Sajnos a szállítás is egy sarlkalatos pont. Lehet, hogy sok esetben ez is benne van a front-back fókusz dologban, mert ezek precíziós dolgok, elég, ha a szállításnál a raklapot jól odaverik valamihez, ha nagy az ütés, akkor a csomagolás sem védi meg az obit. Illetve azt sem tartom elképzelhetőnek, hogy egy gyárból egy széria minőségellenőrzés nélkül kerül ki, tehát az út elején még jónak kellene lennie.
Az más kérdés, hogyha megveszem és kiderül, hogy valami nem jó, akkor ne nekem kelljen bizonygatnom az igazamat, hanem mondjuk egy tesztkép kíséretében vegyék vissza és adjanak egy újat (a visszavittet meg ne adják el másnak!!!), vagy a szerződött szervízpartnerük mondjuk egynapos határidővel kalibrálja be (esetleg előzetes megbeszélés esetén azonnal). Nem hinném, hogy ezek több napos munkák lennének (bár nem értek az obik lelkivilágához).
Előzmény: Ahmet (16)