jemi bigli Creative Commons License 2005.06.17 0 0 13

mindjart becopyzok neked egy hizlalo etrendet...en azt hittem a szivemhezkapok mikro meglattam mert sokszor potn iylennel akartam FOGYNI

 

 

 

udv az egybegyulteknek:)

 

en 2003ban 14 kilot fogytam 2 honap alatt a norbidietaval..akkro meg annyira nem votl felkapva ujsagokbol olloztam ossze a tudast hozza:::)))

 

a tapasztalataim:

85%ban betartottam:

-csak teljeskiorlesu,durum es csak barna es semmi krumpli ami a szenhidratokat illeti...mindenbol cukormentes de mivel az edesito sem tul egeszseges inkabb nem is hasznaltam...

de mondom csak 85%..ha becsuszott delelott egy cukros instant cappuccino vagy az estere elkeszutl sutibol vmennyi delelott akkor nem estem-ettem ketsegebe ..hanem deltol ment mindne tovabb...

husokbol csak csirke-pulyka...

vajat, margarint, zsiros sajotkat amiket imadok probaltam elhanyagolni..nekem az edesseg mellett ezek a maniaim

 

vmitn mindne delutan-este amikor jott volna a falasroham (kis eveszavaros multacska-jelenecske..)tornaztam fel-1 orat..de csak oylan nyugis lassu akarmit konybol vagy kazettara..

a lenyeg a rendszeresseg..es talan ez a 80%os szabaly.

 

emellett ami igazan norbis..szenhidratos dolgokat megettem 10-12ig(joghurt, zabpehely, gyumolcs vagy teljeskiorlesu kenyerrel egy szendvics, ebedre barnarizs csirke paroltzoldseg vagy barmi ami em tul zsiros es belefer a nagyjabol 2es koduakba..)...delutan mar muzliszeletet sem(bar most mar van norbiszelet..egyebkent a termekeiben nem hiszek..nekem nem votl rajuk szuksegem..)csak alma,joghurt,kefeir, vagy felvagottak turo paprika paradicsom...

 

egyszeruen be tudtam tartani..mert nem ereztem hoyg barmitol meg vagyok fosztva..ha este akartam csokit enni azt mondta mjad reggel mert akkro szabad..reggel meg nem kivantammegenni..de ha igen akkro belefert.

nem ingadozott a vercukrom nem votlak falasrohamaim..

 

megprobalom en is ujra a norbis kajlast de amig az elso 5 kilo nem megy le nem hiszek magamnak...orok dietamegszego vagyok:::)))))

szal ma elkezdem..de ha fel ora mulva latnatok egy szelet csokitortaval az nem en vagyok:::))))))(mert hiaba nincs meg 10 ora...ez azert nem fer bele;)

 

a reggeli azert meg oke volt:cappuccino es zabpehely naturjoghurttal

Előzmény: Törölt nick (2)