freeland Creative Commons License 2005.06.14 0 0 303
Helló! Én is szeretném a véleményem kifejteni. Szerintem azért egy jó napszemüveg nem kerül 50e-be, 20e-ért már több mint tökéleteset lehet venni, arról nem is beszélve, hogy egy ilyen márkás szemüveg egész életünkben kitart, így nem kell újat venni. Annak aki meg nem tud rá vigyázni, az ne is akarjon ilyet. Ha a divatot és a minőséget is akarjuk követni, akkor nyilván már komolyabb árakat is meg kell fizetnünk. Bár csak megjegyzem, elvileg a napszemüveg a szemünk védelmét célozza(alias topic cím), szóval ilyen morállal kellene vásárolnunk is. És "szerencsére" a divat olyan erős, hogy amelyik típus már "kiment" a divatból, azt igen kedvező áron megkaphatjuk és PÁRATLANUL JÓ lencsével. Nekem az órával való összehasonlítás kicsit morbid. Az persze lehet, hogy az óra két éve jól működik, ha 100Ft-os is, de napszemüvegbe már nem megy így a "teszt", csak 20-30 év múlva tudja meg az ember, amikor már csak hunyorítani lesz képes, ha mégse jött be a napszemüveg, amelyet a piacon vásárolt. És egy órának inkább megengedem, hogy késsen/siessen pár mp./percet, mert nem érdekel, visszaállítom, de a szemmemmel már ezt nem szívesen játszanám el. Egyébként nem tudom, hogy lehet sokalni 20e Ft-ot egy jó minőségű szemüvegre, amely mint mondtam, aki tud rá vigyázni egész életében szolgálni fogja, hisz' ennyi pénzt 2-3 bulin/haverokkal simán elkölt/eliszik/elbulizik mindenki, és annak fele annyi jelentősége sincs. Na szóval én nem akartam senkit megsérteni, csak a véleményem írtam le. Remélem valakinek segített. Kösz mindenkinek! Üdvözlettel: freeland
Előzmény: Vad Mihály (302)