Riderman Creative Commons License 2005.06.13 0 0 123
A furcsaság ebből az írásból is látszik. :-) Ez nem feltétlenül negatív jelentésű.
Szerintem is jó srác vagy, segítőkész, ezért sem értettem, hogy miért nem válaszolsz. Most is elég lett volna annyit írni, hogy nem tudsz mailezni, bár ha megy az index oldala, akkor a freemailnek is mennie kell... Vagy akár ide is benézhettél volna már az első levél után...
Sok dolog nem stimmel a válaszokban, ezeket majd megírom mailben, ezek szerint olvasni tudod... :-)
Csak egy pl. a légszűrő hiányára: nem az ára a lényeges, hanem hogy ki tudja, mióta kopott így a motor. Egyébként meg a tartója is hiányos, nem lehet simán egy szivacsot betenni. (Ezért is kértem itt lejjebb egy képet róla jenlitől.)
És ha a levelemet is idekopiztad volna, akkor más is látná, hogy mire reagáltál. Volt ott jónéhány smile is. Meg is írtam (többx is!), hogy nem reklamálok, csak tisztázom, hogy mik vannak, ill. kérdeztem pár dolgot.
A motor állapotát és árát én is mindig korrekten leírtam (tehát ezt nem kell tisztázni), de egy kisRomet ilyen állapotban nem hiszem, hogy ennyit érne... Továbbadás meg haszon nem tudom, hogy jött ide...
Előzmény: jogepek (122)