freeland Creative Commons License 2005.06.12 0 0 300
Helló! Na leegyszerűsítve: Én nem akarok sok szemüveget venni és főleg nem túl gyakran. Ami azt jelenti, hogy 1 életemben elég egy!:)) Találtam nekem megfelelőt, polarizálatlanban és polarizáltban is. Azt kérdezem, hogy NAPI HASZNÁLATRA (vagyis, hogy nem egész nap a tóparton, meg homokos parton vagyok; de akár néha ott is), akkor melyiket érdemes venni? Polarizáltat vagy sem? Ha a polarizálatlan elég, akkor felesleges több pénzt kiadni érte. Ha viszont a polarizált ugyanannyit tud, mint a polarizálatlan, csak még többet, akkor az napi használatra is jó és vízpart, vezetés...stb. Vagyis kérdésem: a polarizált speciális, vagy ugyanazt tudja, mint a sima, csak még egy kicsivel többet, így alkalmas napi viseletre is? Második kérdésem csak érdekesség, nem hiszem, hogy tudja rá valaki a választ, de hátha. Szóval a homok(vihar), tudja karcolni a szemüveget, és azt meg tudják utánna tisztíni? Legyen itt szó Ray Ban-ról vagy másról. Bocs a sok "ügyetlenkedést", nem akarok én ezzel ennyit foglalkozni, csak pontosan meg akarok tudni mindent, és így napszemüveget venni. A igazi segítségért tényleg hálás vagyok! Üdvözlettel: freeland