Qedrák Creative Commons License 2005.06.09 0 0 11

 

Én speciel a Históriát azért kedvelem jobban, mint a Rubicont, mert utóbbi ismétli a cikkeit. Szeritnem ezt egy valamit magára adó újság nem csinálja meg, mert így elfogynak az olvasói. A História külleme ugyan lehet ,hogy egyszerű, de szerintem belefér.

 

A múlt-kort olvasgatom, de nekem van egy elég markáns bulváros íze, és én ezektől többnyire kiütést kapok, szóval a múlt-kort jó kezdeményezésnek tartom, de ez a szenzációéhes vonal nekem nem hiányzik belőle.

 

Turtur megjegyzésére:

Én a kitaláltközépkor.hu-t nem tartom egy rosszul megcsinált oldalnak, (ha a tartalmi részétől elvonatkoztatok), akkor minden dícséretet megérdemel. Mondjuk hátránya az, hogy elég régen frissítették, legalábbis maikor legutoljára nézegettem, akkor ugyanazok a cikkek voltak fent, és Mesterházy is panaszkodott a vendégkönyvben, hogy az egyik tag távoztával az oldal kissé nehéz helyzetbe került.