Mindent tudó Creative Commons License 2005.06.07 0 0 188

Nem semmi vagy meggyespite.

Téged a Vissza a jövőbe topic-on ismertelek meg, láttam is a filmedet, de csak most találtam rá a topicod-ra.

Én a Halivudon ismertem meg a filmedet, mivel én is amatőr filmek készítésével foglalkozok. A Falcon pictures stáb egyik tagja vagyok.

Ti jöttök az augusztus végi budapesti Ifjúsági filmszemlére?

Egyébként már akkor gynaús volt, hogy ALTO filmes vagy, amikor megnéztem a Vissza a jövőbe klippedet, melynek a végén láttam a feliratot: ALTO.

Amúgy örültem, hogy még Galla Miklóst is láthattam a filmetekben, igazi színfoltja neki, de minthogy én is amatőr filmes vagyok, tudom jól, hogy nem emiatt vársz pozitív vagy negatív kritikákat, úgyhogy most felejtsük el Galla Miklóst.

Nekem a filmetek nyitása tetszett, fantasztikusan mutattátok be a főhős kínlódását, hogy most vajon mit is tegyen.

Nekem a hang minőségével volt nagy bajom, viszont emiatt nem teszet semmilyen féle kritikát sem, mivel tudom, hogy még ezt is nehéz lehetett megoldanotok, ugyanis mi is hasonló problémákkal küszködtünk eleinte, viszont mi már ki tudtuk küszöbölni, remélem nektek is sikerülni fog.

Hajrá a forgatásokhoz és további sok sikert! A mi weblapunkról csak annyit, hogy itt nem akarom reklámozni, mivel ez a te topicod, de ha bármire kíváncsi vagy akkor kérdezz csak.

Üdv az ALTO film-nek!